رنگ پودری

رنگ پودری

رنگ پودری

رنگ پودری در صنعت ایران و جهان جایگاه ویژه ای برای خود پیدا کرده است. به گونه ای که بیشتر قطعات فلزی را با رنگ پودری آغشته می کنند. چرا که رنگ پودری باعت بالا تر رفتن طول عمر قطعه، زنگ نزدن قطعه فلزی، ضد خراش شدن (در بعضی از رنگها) مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر آفتاب، ضد ساییدگی و در نهایت زیبایی هر چه تمام تر که ارزش پروژه ها را تاچندین برابر افزایش می دهد.

انواع رنگ پودری

رنگ پودری به دلیل تنوع زیاد در گروه ها (جنس کلی رنگ← اپوکسی، پلی استر و …) و مدل ها(انواع رنگ← ساده، چرمی، سمباده ای و…) و رنگ ها (← مشکی،سفید، قرمز و…) می تواند هر سلیقه ای را به خود جلب کند. به طوری که بعضی  از قطعات سال ها درون آب قرار دارند، بعضی از قطعات سال ها در معرض آفتاب و خاک هستند و یکسری ازقطات برای دکور سازی خانه ها ی مسکونی و اداری استفاده می شود. به همین دلیل رنگ پودری تهران بر این باور است که هر قطعه فلزی در هر کجا، در هر اندازه و در هر سلیقه میتواند رنگ مخصوص خود را داشته باشد.

دستگاه های صنعتی یا پروژه ها هر چه قدر هم که کیفیت داشته باشند، در درجه اول ظاهر کار است که مشتری را به سمت خود می کشد. به همین دلیل رنگ پودری تهران بالا ترین کیفیت را برای کار خود می گزیند تا بتواند رضایت کامل مشتری ها را برای خود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس
آدرس